Skocz do zawartości

esky 2,4Ghz jak się spisuję


mazi1234

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij o E-sky. Odłóż te 400zł i kup porządną aparaturę z komputerem, choćby i tradycyjną. A zakłócenia są tak samo jak na tradycyjnych aparaturach.

 

Hmm, kolego. Kusi mnie użycie kilku mocniejszych słów brutalnej prawdy, lecz przełknę je i postaram się wyrazić w miare kulturalnie.

 

Mam lamę 2.4 ghz i NIGDY nie mialem zakłóceń, a specjalnie wybrałem się tam, gdzie na mojej ulubionej MX'ie kłóciło (tradycyjny kwarc). Takze sorry ale moze nie wypowiadaj się jesli nie masz faktycznych doświadczeń z esky 2.4 ghz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj sie tym radiem http://r2hobbies.com/proddetail.php?prod=rcps61206_61411

Z wysylka do PL niecale $60, 6 kanalow, dual rate, 3 miksery, reversy, programowanie z komputera i praktycznie nieograniczona liczba modeli (pojemnosc dysku komputera lub pamiec w PDA). Do tego odbiorniki kosztuja ~$15.

 

o, ciekawa propozycja :) w sumie na cokomu bajerowe lcd'ki skoro to samo mozna zrobic z ... laptopa :) dobre dobre, tylko pytanie jak z zasięgiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.