Skocz do zawartości

Trenerek rozpietosci ok 1m .


Dylek

Rekomendowane odpowiedzi

nie zdecydowany jesteś...

Miał być trenerek- będzie akrobat,

Miał być epp - a tu balsa

 

Nie tak do końca rozważałem miedzy trenerkiem z balsy lub epp , ale po przemyśleniach doszedłem do wniosku , że nie opłaca mi się kupować trenerka gdyż mam spalinowe :D

A pole na którym zamierzam latac jest idealne do latanie modelami 3d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca rozważałem miedzy trenerkiem z balsy lub epp , ale po przemyśleniach doszedłem do wniosku , że nie opłaca mi się kupować trenerka gdyż mam spalinowe

A pole na którym zamierzam latac jest idealne do latanie modelami 3d .

 

Nie obraź się ale co ma piernik do wiatraka?? Czemu to ,że masz spalinówkę wyklucza trenerka ?? a co to inaczej będzie latać wtedy??i tak z ciekawości - jak się rozpoznaje takie pole do 3d a jak do trenerkow ??:)

 

PS.serio - nie obrazaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zrezygnowałem z trenerka elektrycznego ponieważ kupując go nie idę do przodu , a po za tym latanie trenerkiem nie jest już takie ciekawe :D , a co do pola to chodziło mi o to że jest tam kawałek betonowej drogi , a w wokół są wysokie trawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie, jaki bedzie dla mnie dobry model, troche umiem latac ale wolalem holowac szybowiec kuzyna dopuki nie mial silnika najmocniejszym jato na parkingu :D

ma to byc model balsowo depronowy i jaka folia oklejic modelik pod malowanie NORMALNYM a nie plastikowym aerografem :?:

 

a i nie podam nigdy ile mam lat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaki bedzie dla mnie dobry model, troche umiem latac ale wolalem holowac szybowiec kuzyna dopuki nie mial silnika najmocniejszym jato na parkingu :D

ma to byc model balsowo depronowy i jaka folia oklejic modelik pod malowanie NORMALNYM a nie plastikowym aerografem :?:

 

a i nie podam nigdy ile mam lat :evil:

 

Sądząc z treści wypowiedzi :

Masz trzy latka trzy i pół sięgasz nosem ponad stół

sięgasz już do klawiatury i wypisujesz tutaj bzdury

 

Bez urazy ale nawet nie można zrozumieć co napisałeś.

 

Wracając do tematu :

Dlatego zrezygnowałem z trenerka elektrycznego ponieważ kupując go nie idę do przodu , a po za tym latanie trenerkiem nie jest już takie ciekawe :D , a co do pola to chodziło mi o to że jest tam kawałek betonowej drogi , a w wokół są wysokie trawy .

 

Nie wiem czym latałeś, Ale jeśli wspominany w Twojej pierwszej wypowiedzi kret był wynikiem słabej umiejętności pilotażu, a nie przypadku /zbiegu okoliczności. To może trenerek jednak jest dobrym wyjściem - w końcu też można trochę akrobacji pokręcić, zwłaszcza na pełnym sterowaniu(SW+SK+lotki) i z nadmiarem mocy. A trenerek więcej wybaczy i będziesz mógł więcej się nauczyć zanim go rozbijesz.Z drugiej strony nie należy się od razu zniechęcać - odbuduj pokretowca i spróbuj jeszcze raz :D

 

Nie wiem- tylko gdybam. Na razie sam zbieram wiedzę i fundusze na pierwszego trenerka(po 13 latach od ostatniego lotu szybowcem), i to co napisałem to tylko wnioski po dość wnikliwym czytaniu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.