Skocz do zawartości

Witam serdecznie


boreq

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym gorąco powitać szanowne grono modelarskie.

 

Mam na imię Radosław. Pochodzę i pracuję w Szczecinie.

 

Modelarstwem RC zajmuję się od 15 roku życia. W chwili obecnej latam dwoma modelami akrobacyjnymi: Acroflyer'em z planów z Modelarza z silnikiem OS MAX 46 FXi oraz Fascination'em 50 z silnikiem OS MAX 55. Posiadam jeszcze dwupłata Jungmann Bucker Bu-133 z planów Wiesława Schiera, który czeka na osłonę silnika i podwozie.

 

Ostatnio zachorowałem na model F3A Rhapsody :)

 

To tyle o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 rok później...

Minęło 18 miesięcy odkąd się zarejestrowałem na forum i dopiero teraz mnie olśniło :shock: Przecież Bucker Bu-133 to był Jungmeister, a ja mam Jungmann'a - czyli Bucker Bu-131 :rotfl: Nie odzywałem się na forum od niepamiętnych czasów - brak czasu i w ogóle. Obiecuję poprawę :D Najświeższe informacje: Fascination 50 poległ :( szkoda, ponieważ sympatycznie latał, Rapsodia nabyta drogą kupna :jupi: - chwilowo czeka aż właściciel raczy ją poskładać :) Stopniowo w dziale "Moje modele" i w "Relacje z budowy" będę uzupełniał braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.