Skocz do zawartości

szukam kabla trener uczen sanwa spectrum


Bizonik

Rekomendowane odpowiedzi

Pomogę.

obrazki są tu: http://users.belgacom.net/TX2TX/tx2tx/english/tx2txgb7.htm

interesuje Cię obrazek "Fig. 7s-02" pod koniec strony. Tam są rozrysowane gniazda.

Jeśli łączysz 2 aparatury tego samego typu, to nie trzeba żadnego schematu. Wystarczy połączyć odpowiednim kablem.

 

Jeśli wygląd Twojego gniazda trenera jest inny, to będziesz musiał sam znaleźć odpowiednie piny w gnieździe. (dasz zdjęcie, to spróbuję coś podpowiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się wypowiedzieć jednoznacznie, bo nigdy nie miałem w ręku takiej aparatury, ale:

Na pewno nie jest to wina kabla.

Żeby dojść, co jest przyczyną, najpierw sprawdź, czy obie aparatury, bez łączenia ich kablem, mogą poprawnie sterować modelem. Jeśli tak, to sprawa dpowiedniego zaprogramowania.

Ale prawdopodobnie nie i wtedy trzeba dojść do takiego stanu, żeby z dowolnej aparatury można było starować modelem. (o ile wiem, tylko Multiplex potrafi podmieniać kanały z kabla ucznia, więc u Ciebie muszą być takie same przypisania w uczniu i trenerze)

Nie wiem, czy można dowolnie zmieniać przypisanie kanałów do funkcji w Twojej aparaturze. Jeśli nie, to może wchodzić w grę przepięcie kabli od potęcjometrów.

Jak sobie nie poradzisz, daj linka do manuala do tych aparatur, w wolnej chwili popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.