goblin 1978 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca Hej , wracam do hobby po 13 latach przerwy , latałem głównie śmigłowcami mcpx , trex 250, trex 450 i sab goblin 700. Chcę teraz jakiś prosty samolot ogarnąć dla zabawy . Zdrowko
Rekomendowane odpowiedzi