Skocz do zawartości

MX-12 problem z udładem delta


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa jest taka

Ustawiłem w aparaturze, że model jest w układzie delta, oczywiście aparatura zatrybiła i od razu wszystko się pięknie zmiksowało ... z jednym małym szczególikiem.

Kiedy ster wysokości jest ok (czyli a drążek do siebie to 2 lotki do góry), to lotki działają na odwrót (czyli drążek w prawo, a prawa lotka mi na złość w dół...). Rewersy nie mają tu najmniejszego sensu, bo mogę założyć rewers na 1 serwo a nie na mix...

Mam nadzieję, że uda się rozwiązać tą sytuacje bez wyjmowania serw, bo już je zalałem glutem na gorąco :/

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ooo w ten sposób jeszcze nie kombinowałem.. spróbuję i napiszę o wynikach.

Edit:

 

Co tu dużo gadać... właśnie sobie uświadomiłem, że jedyne co wie to, to że jeszcze nic nie wiem :!:

Najprostsza możliwość okazała się w 100% skuteczna :jupi: (najprostsza a na nią nie wpadłem... :oops: , ale wstyd xD ). Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Andychowi, za pomoc i wg planu jutro oblatać model :jupi:

Wielkie dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.