Skocz do zawartości

DX6i mode 1 na mode 2


Alfa_33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam mały problem ze Spectrum DX6i.

Przerobiłem je zgodnie z instrukcją na mode 2. Procedura krok po kroku i niestety radio nie chce pamiętać zmian ustawień. Za każdym razem muszę je ustawiać na nowo. Może coś robię źle, nie wiem, ale troszkę jest to wkurzające.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zmiany moda nie trzyma. Być może źle coś klikam, że nie wrzuca zmian do swojej wewnętrznej "stałej" pamięci.

Po ustawieniu jak trzeba, aparatura jest włączona z 10 minut, wszystko trzyma. Wyłączam pojawia sie napis z informacją o zapisywaniu ustawień. Włączam i znowu mode 1.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej instrukcji korzystasz? Ja robiłem zgodnie z tym i naprawdę nie było żadnego problemu. Nadajnik śmiga jak złoto bez żadnych problemów. Może nie zapisujesz zmian? Spektrum przy wyłączaniu zapamiętuje ustawienia trymerów i modelu ale może zmianę moda trzeba zapamiętać osobno? Na pewno robisz wszystko zgodnie z instrukcją? Rest....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.