Skocz do zawartości

Jaką świecę i jaki zamienny gaźnik do MDS ?


marcinx00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jaką świecę najlepiej stosować do MDS 6,5 cm pytam poniewarz miałem świecę na której silnik nie wkręcał sie na maksa dopiero jak żarkę podłączałem przy pracującym silniku zaczynał lepiej pracować nastepna świeca którą uzywałem to A3 do 5 % nitro i takie paliwo też uzywam było już lepiej na tej świecy ale niestety drucik mi sie oberwał (ta spiralka a chyba to jakos jest zgrzewane i nie do naprawy) teraz musze kupić jakaś świecę i niewiem jaką wybrać te orginalne rosyjskie są z mostkiem (co to za świece ?) czy można w naszych sklepach takie kupić bo podobno one są najlepsze do tych silników, co byście poradzili ?

No a drugie pytanie to o gaźnik udało mi sie ustawić ten orginał ale podobno lepiej zmienic na inny ten gaźnik od czego gaźniki pasują do takiego MDS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co do świecy ja wziąłbym z powrotem Os max A3 lub ewentualnie Os Max No 8.Świece z poprzeczką produkuje przede wszystkim webra,rozejrzyj się na allegro.Świeca do silnika 6,5 koniecznie ciepła lub średnia w zależnosci od paliwa,dobierz najlepiej eksperymentalnie.

 

PS.Jeśli pomogłem kliknij "Pomógł" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.