Skocz do zawartości

Który wybrać ?


maruta82

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam GEMa i sobie go chwalę ale nie znam Falcona a jest tu sporo jego użytkowników, więc na pewno i ich pochwały się tu znajdą. Przy obecnych kurasch walut GEM zrobił się troszkę drogi. Nie podoba mi się w nim tylne usterzenie, które trzeba naprawiać po twardym lądowaniu. Rozwiązanie z Falcona bardzo mi się podoba. Niestety nie jestem w stanie ukierunkować cię na konkretny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zakupić szybowca i mam mały dylemat który będzie lepszy Wybór to GEM z TopModel lub FALCON od pana Leszka Kwarcińskiego co doradzicie.Pozdrawiam

 

Odpowiedź jest jak najbardziej oczywista - FALCON i

poczytaj wątek http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=4816

 

świst nisko przelatującego Falcona - jedyny :devil:

 

ps. tylko zamawiaj z klapami a jak masz trochę kasy to i z zamontowanymi 6-cioma serwami :idea:

 

ps2. Marek - powinieneś się wstydzić - w B-B i bliskich okolicach lata TYLE Falconów i Sterlingów - gdzieś TY się "uchował" :?: - zapraszam na gg lub skypa w celach poznawczych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na nim latasz,chodzi mi czy spokojnie albo raczej zasuwasz po niebie?

 

Sorry, pytanie nie do mnie ale Falconem latasz jak chcesz - na jednym pakiecie można polatać i 8 minut ( kwargle i inne figurki - np. owy zzzssssszzzuuuttt ) a jak spokojnie to 45 minut bez termiki a z termiką czy na zboczu ..... do bólu karku ( domniemywam, że wiesz o czy mówię ) :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z Twoim słuchem wszystko OK to z wyboru Falkona będziesz bardzo zadowolony ;) Ten model to poprostu bajka, połączenie czegoś czym można powisieć i czym można poszaleć. Ostatnio nawet jak lataliśmy troszkę mocniej wiało a na niebie wisiały 4 motoszybowce, one stały pod wiatr w miejscu, gdy ja Falkonem leciałem gdzie chciałem :D Osobiście teraz polecił bym wersje z klapami, przy bezwietrznej pogodzie podejście do lądowania moim Falkonem to wycieczka nad płytą lotniska i sporo esowania aby wytracić wysokość :D Ah i ten powrót z termiki uwieńczony niskim przelotem, tego nie da się opisac słowami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio GEMem lądowałem pionowo z crowem :D .

 

Buwi: Ja niestety jestemmodelarskim odludkiem. Latam ostatnio tylko na 3 lipkach jak mi czas pozwoli czyli czasem 1 godzinę w coniektóre niedziele. Budowa domu na karku, małe dziecko w domu i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio GEMem lądowałem pionowo z crowem :D .

 

Buwi: Ja niestety jestemmodelarskim odludkiem. Latam ostatnio tylko na 3 lipkach jak mi czas pozwoli czyli czasem 1 godzinę w coniektóre niedziele. Budowa domu na karku, małe dziecko w domu i takie tam.

 

A jakaż to przeszkoda umówić się na owych 3 lipkach, choć ostatnio tam tłum piechurów i piesków się snuje ( w celach spacerowych oczywiście ). Zaproszenie ponawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.