Skocz do zawartości

JR PCM 9X


karlem

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze chodzi ci o pierwsza wersje tej aparatury nie PCM 9X II, do drugiej to nic nie mam a w pierwszej wersji były problemy z softem które właśnie zostały poprawione w wersji drugiej. Aktualnie to brakuje mi mozliwości dowolnego przypisania kanałów i dotykowego kolorowego ekranu :) (ale tego w 12x tez nie ma :( ) takto OK z obiornikami JR-a w SPCM 35 MHz jak na razie zakłóceń nie miałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprzedaży FF9 chciałem kupić DSX9 ale kasy brakło, myślałem o JR 9X II to świetne radio.Jednak ostatecznie wybrałem Futabę T10 ponieważ ma 8 proporcjonalnych kanałów a JR 9 ma ich 6 (tak przynajmniej ustaliłem po kilku rozmowach z kolegami).Nie wiem czy jeszcze mają w Wimarexie JR 9X II ale warto zapytać, była w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)

Konkretnie myślę o tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=615467205 ale, mówiąc szczerze, niezbyt jestem zorientowany w temacie aparatur :oops:

Latam naście lat MC-14 i (mimo, że nadal sprawna) myślę o czymś nowszym.

Tę PCM9X miałbym dwupasmową, więc starych odbiorników na 35MHz (a R700 prawie nówka) nie musiałbym się pozbywać.

Problem w tym, żem rencista a nie rentier, więc nie zaszaleję :wink:

 

PS.

Po ptokach, poszła ponad dwa dni przed czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.