Skocz do zawartości

[wycena] Precedent Loboy 5, Super Tigre 51 i akcesoria


gringo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę ukrywał, że ytafiłem tu na forum przypadkiem :) Ale okazało sie że już tu kiedys byłem i konto mam :)

 

Za wskazanie działu dziękuję moderacji

 

Do rzeczy, chce sprzedać taki oto zestaw, a że sie na tym nie znam, proszę o wycene tego sprzętu. (Bardziej w modelarstwie kołowym siedze)

 

- samolot Precedent Loboy 5

- silnik Super Tigre 51

- zamontowane 3 serwa w modelu (2xAcoms AS-16 i Sanwa 102)

- skrzynka z akumulatorem do grzałki i rozrusznika

- rozrusznik

- elektryczna pompka paliwa

- 1.5 litra BigBang 5%

 

Zdjęcia są w linkach. Za wszelką pomoc byłbym wdzieczny :)

 

pict0006l.th.jpg

 

pict0007h.th.jpg

 

pict0008a.th.jpg

 

pict0009b.th.jpg

 

pict0010j.th.jpg

 

pict0012i.th.jpg

 

Jak ktoś przeglądał allegro dzisiaj to pewnie go widział wystawionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie w moim poście mówi o tym, że model jest już wytawiony na allegro. Dlaczego chce aby ktoś go wyceniał, ano odezwała się do mnie jedna osoba z pytaniem ile chce od ręki za ten zestaw.

 

Dokładnych danych jak pisałem, nie potrafie podać, bo nie siedze w modelarstwie lotniczym. Nie wiem ile silnik ma przepalone, gdyż model dostałem w takie postaci w jakiej jest teraz, wiem tylko że silnik pali. Wymaga paru poprawek kosmetycznych ale to sprawa wygladu a nie latania, wszystko wygląda na sprawne, trzeba tylko kilka śrubek przykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.