Skocz do zawartości

Witam!


woj-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy.

Mam na imię Wojtek. Postanowiłem dołączyć do grona użytkowników forum. Interesuje się modelarstwem na uwięzi a konkretnie akrobacją. Zaobserwowałem coraz większą aktywność uwięziowców więc trzeba to wykorzystać.

Przygodę z tym wspaniałym hobby rozpocząłem w 1974 r (to już prawie zamierzchłe czasy) kiedy z bratem i kilkoma kolegami zrobiliśmy modelarnie w piwnicy. Działaliśmy do 1980 roku. Ciężko było o materiały, silniki czy paliwo ale wszystko jakoś można było zdobyć a przy tym ile radości dawało gdy już się to udało. Pozostały wspaniałe wspomnienia ze wspólnych spotkań i lotów.

 

Wyszperałem kilka zdjęć z tamtego okresu.

 

326980dbf7f3c0c9med.jpg

 

Powróciłem do modelarstwa przed sześcioma laty zaszczepiając to hobby również synom. Dzięki forum mogłem łatwiej wejść w nowe techniki i materiały obecnie używane przez modelarzy i mam nadzieje wymiana informacji pomoże mi się nadal rozwijać.

 

A to już zdjęcie obecnego modelu.

31ada63275e08206med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.