Skocz do zawartości

Ładowarka do LiFe


darek_op

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zaczynam przygodę z RC i zdecydowałem się na zakup akumulatorów LiFe, poszukuję w miarę taniej łądowarki. Przeszukując oferty sklepów znalazłem taką łądowarkę

http://perfecthobby.pl/detale.html?id=1396

czy to jest dobra ładowarka, na forum nic o niej nie znalazłem. według mnie trochę mały jest maksymalny prąd ładowania. czy macie może jakieś inne propozycje, oczywiście za jakieś niezaduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie całkiem przyzwoita cena, Tylko jedno ale :shock: . Jak ją zamówić? Może ktoś kto ma tam konto będzie coś zamawiał, chętnie się podłącze pod zamówienie. Oczywiście najpierw przeleje pieniądze za ładowarkę i dołożę się do kosztów przesyłki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie dobrze tą cenę bo to co jest napisane to kompletna bzdura. Dla jednej sztuki właściwą kwota jest 175zł (38+12USD) z przesyłką przy obecnym kursie USD. Za 50-60zł więcej można kupić tą samą ładowarkę w Polsce z pisemną gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.