Jump to content

Moduł spektrum DSM2 w futabie i dziwne zachowanie :)


pmaverick

Recommended Posts

Dzisiaj zapodałem to mojej futaby 8u super modul spektrum'a W DSM2 oczywiscie. ZBindowałem, polatałem - wszystko miodzio... wracam do domu, chce zbindować z drugim modelem i oto co następuje :) Binduje się, ustawiam trymery, reversy etc na drugim modelu po czym omyłkowo włączylem pierwszy model i.... oba działają :crazy: :crazy: :crazy:

W obydwu nadajnikach świecą się na stale diody, oba modele ruszają sterami etc. Oczywiscie ustawienia trymerów i modelu zmieniają sie po przelaczeniu miedzy modelami wiec jest ok ale czy nie powinno być tak ze przy przełączeniu na kolejny model, poprzedni się wyłącza? tzn diody w nim gasną ? :) sprawdzilem na swoim poprzednim dx6i i przy przelaczaniu modeli diody w nadajniku poprzedniio wybranego modelu gasna i jest nieaktywny :) Ktoś mnie tu oswieci o co cho ?

Link to comment
Share on other sites

Juz znalazlem odpowiedz na stronie producenta. Opcja modułu nie ma systemu model match :) Jakos nigdy nie zostawialem modeli wlaczonych jak zmienialem na inny, wiec ta funkcja chyba mi sie nie przyda tak naprawde :) Temat do usuniecia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.