Jump to content

Witam wszystkich !


Recommended Posts

Witam, mam na imię Wojciech Juszczak, mieszkam w Wieruszowie i od trzech lat zajmuję się modelarstwem. Moją przygodę zacząłem od modelu dwupłata C17-e. Oczywiście nie muszę mówić, że ta zabawka (inaczej tego nie mogę nazwać ) nie latała najlepiej. Szybko zorientowałem się, że nie ma sensu dalej męczyć się z tym sprzętem i kupiłem wspólnie z tatą aparaturę graupner-jr mx-12. Model, na którym nauczyłem się latać to motoszybowiec 91 cm rozpiętości.

dsc04501.jpg

Potem wraz z tatą lataliśmy na drugiej powiększonej do 1m wersji tego samolotu. Rok temu dostałem małego fun-fly o rozpiętości 80 cm, który bardzo fajnie fikał koziołki w powietrzu.

dsc04480.jpg

Aktualnie latam kataną z artexu. Jest to pierwszy zrobiony całkowicie samodzielnie model a przede wszystkim zupełnie sam na niego zarobiłem. Oczywiście nie muszę mówić jak dobrze lata.

dsc00685.jpg

Samolot ten pokazał wszystkie błędne nawyki, których się wyuczyłem. Szczególnym szokiem było dla mnie jak ten samolot ląduje. Przy fun-fly wystarczyło, że blisko ziemi puściłem gaz, a jeśli model nawet spadł, to dzięki jego niskiej wadze nigdy nic się nie stało. Katana po puszczeniu gazu szybuje bardzo długo. Cały czas staram się dopracowywać swoje umiejętności i uczę się precyzyjniej wykonywać figury akrobacyjne.

 

Wszystkich serdeczne pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.