Skocz do zawartości

Jak podłączyć aparaturę DX6i


DARIUS1

Rekomendowane odpowiedzi

jestem początkujący i mam problem jak podłączyć odbiornik ar6200 modelik to cessna 50 ,7-serw lotki 2 serwa klapy 2 reszta po 1 i tu moje pytanie jak podpiąć lotki na kablu Y czy osobno jak osobno to nie mam gdzie podpiąć klap zostaje mi wejście gear jak lepiej to zrobić proszę o radę, dodam pierwsze radio pierwszy model czyli laik ze mnie w tych tematach.W instrukcji od cessny jest opis mikser elevon i tu już jestem całkiem rozłożony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zwolennikiem rozdzielenia lotek, więc jak odbiornik na to pozwala to jak najbardziej skorzystać z funkcji Elevon i drugą lotkę na Aux1 dać. Będziesz miał wygodną regulację położenia lotek i dodatkowo możesz w funkcji klap ustawić wychylenia do góry jako hamulec i przyśpieszenie schodzenia. Razem z klapami, które jak słusznie zauważyłeś można podłączyć przez kabel Y do Gear. Dzwignia klap i tak ma tylko jedną pozycję, więc nic się nie zmieni w możliwości konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.