Skocz do zawartości

Latanie z drzewkiem w tle


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Grzecznie sobie uciąłem drzemkę po obiedzie i obudził mnie telefon.Nie chciało mi się wychodzić z domu, a Łukasz namawiał na wyjazd na latanie .Powiedziałem "nie "i zająłem pozycję horyzontalną :D .Miałem pecha bo słyszała to "kierownik lotów".efekt? pojechałem do modelarni po sprzęt, trudno pobawię się deproniakiem,choć wiatr trochę urywał czapkę.

Na miejscu okazało się całkiem przyjemnie

drzewko1.th.jpg

Pobawiliśmy się naszymi deproniakami mimo sporego wiatru, nawet wysoko nosiło i próbowalismy łapać się na termikę.A to depronowe ustrojstwo zbudowane zostało na podstawie planów Andrzeja Kobyłeckiego ale oczywiscie musiałem trochę zmajstrować po swojemu ,Powiększyłem rozpiętośc do 130 cm i poszerzyłem nieco kadłub .

Ale wracajac do latania, Łukasz chciał poćwiczyć loty" nad trawą "i wystarczyło że spojrzał na mój model i efekt wyglądał tak

drzewko.th.jpg

Model odzyskany ale tam do góry Łukaszowi trochę zmiękły nogi ,jak sam przyznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny ! ;) Chociaż jak wiadomo - wizja straconych ~400-500zł jest tak koszmarna że nawet drzewo czlowiekowi nie straszne :P.

Ja też ostatnio śmigając piperkiem EPP latałem zbyt blisko drzew - efekt był taki, że przez 10min stałem pod drzewem i machałem drążkami, żeby model spadł. Szanse wejścia na drzewo były zerowe - 10m gołego pnia a pozniej gałęzie co 2m :P. Na szczęście model spadł - odbijał sie od każdej napotkanej gałęzi po drodze :D. Strata ? :) Uszczerbione śmigło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.