Skocz do zawartości

Witam


olafpol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na imie mam Paweł, mieszkam aktualnie w Tarczynie niedaleko waw-y, modelarstwa zaczerpnelem kiedy bylem wiele mlodszy, przez wiele lat nie robilem nic by podtrzymac to hobby ze wzgledu na mala ilosc czasu, od 3 miesiecy zaczelem wertowac to forum i sprawy zwiazane z modelami rc, po dlugich negocjacjach z moja druga polowka i po wielu, za i przeciw czytanym na forum, doszlem do wniosku ze jako pierwszym modelem sluzacym mi w tych trudnych chwilach, jakimi sa dla takiego laika jak ja sterowanie modelem,majac na uwadze ograniczone koszty i nie zabardzo podobajaca mi sie sylwetke szybowcow wybralem cessne rtf 480 z zestawu pelikana.

 

p4230006.jpg

 

model oblatalem, myslalem ze bedzie bardzo zle, a jest tak jak przypuszczalem, zlamane skrzydelko, cztery udane loty i londowania i na sam koniec peknieta os silnika.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.