Skocz do zawartości

MiniMag - poczatek


virtuss

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie wiem... Chociaż ja krótko latałem nim na 2S, ale pamiętam, że wstawałem z ziemi... Powiem wam, że 400 z śmigłem 6x3 i pakietem 3S daje rade. I o dziwo silnik nie był taki gorący. Co by nie było ja już prawie całkowicie rezygnuję ze szczotek. Używam tylko tych co mam, a jeśli coś im się stanie to już na pewno nowych nie kupię, bo ceny są jednakowe(Wyjątek - modele wielosilnikowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jary14, sugerujesz, że pakiet 2S jest za słaby? Nominalne napięcie dla tego silnika to 6V. Pakiet 3S daje ok. 11V. To nie jest za dużo? Czy to może być powodem?

 

Aktualizacja

Chyba dałem za cienkie przewody do silnika i stąd spadek napięcia. Jutro dam nowe przewody i sprawdzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrokowo tak oceniam, bo jeszcze nie latałem, ale rwie do przodu :)

 

No to jeszcze nie mówię "a nie mówiłem ?? :P"

 

jary14, sugerujesz, że pakiet 2S jest za słaby? Nominalne napięcie dla tego silnika to 6V. Pakiet 3S daje ok. 11V.

 

No ja po prostu miałem taki pod ręką, ale ja ten pakiet akurat określam jako 2,5S :P :P Bo ten pakiet był trochę przytyrany... był mocniejszy od 2S, ale słabszy od 3S. Zobaczysz, teraz będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.