Skocz do zawartości

Emax - przewijanie


zoneofshadow

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrwałem uzwojenia silnika przy twardym londowaniu i mam problemy z przewinięciem,

Silnik był nawinięty drutem nawojowym 0.1 x8 i miał 6 zwoi , nawijałem z przeskokiem co 3 bo miał 12 żłobków czyli na faze 4 złobki i niestety przynawijaniu w prawo regulatotor widział silnik lecz nie chciał ruszyć a przy nawijaniu w lewo regulator go nie widzi. Już mi brakło pomysłów prosiłbym o pomoc , z góry dzięki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Musisz nawinąć według tego shematu i napewno będzie działał : AacCBbaACcbB. Mam nadzieję że wiesz o co "kaman". A jeśli nie to postaram się szybko wytłumaczyć.Każda litera to każda z poszczególnych faz. A-faza 1, B-faza 2, C-faza 3.Wielkość litery to kierunek nawijania np.: A- nawijasz w prawo, a- nawijasz w lewo. A więc wg. shematu będzie to tak:

 

Faza 1

1 ząb nawijasz w prawo, idziesz do 2 zęba i nawijasz w lewo,idziesz do 7 zęba i nawijasz w lewo,idziesz do 8 zęba i nawijasz w prawo

 

Faza 2

3 ząb nawijasz w lewo,idziesz do 4 i nawijasz w prawo,idziesz bo 9 i nawijasz w prawo,idziesz do 10 i nawijasz w lewo

 

Faza 3

5 ząb nawijasz w prawo,idziesz do 6 i nawijasz w lewo, idziesz do 11 i nawijasz w lewo,idziesz do 12 i nawijasz w prawo.

 

Proste co nie :P

 

PS. Uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.