Skocz do zawartości

18.03.2007 Niedziela (Kraków, Błonie)


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Korzystajac z okazji "XX Mistrzostwa Aeroklubu Krakowskiego Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze – dla młodzików" na Błoniach o 10:00 jest rozpoczecie. Ja , Krzysiek W i Pawel (TEQ) bedziemy tam latac f3j/m z gumicuku, prawdopodobnie moi koledzy z modelarni tez wpadna. Wiec bedzie spora grupa :) Wpada ktos? Poznacie nas po 2metrowych szybowcach ;)

 

Pozdrawiam

ps.kontakt gg 3663353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Właśnie wróciłem z błoń.

Trochę nas było - 3 Pelikany , 1 Jastrząb , 2 rakietoplany (ale niestety żaden nie latał na silniku :( ) Z forum przybyli : Ja :) Wieczu łukaszp lukis Ircek Kamil yahoon podobno był rapier ale go nie widziałem :/ ... Jeśli kogoś pominąłem niech się zgłosi :) Latały baloniki ,szybowce z holu.... Wieczu rozwalił Pelikana (mam nadzieję że to opisze :D ) Niestety @Marex nie przybył ,ale myślę że mu coś wyskoczyło ,albo go żonka zatrzymała w domku.

Ogólnie było fajnie ,pogoda w miarę dopisała (troszkę pokropiło i był straszliwy wiatr)

Myślę że ktoś z przybyłych uzupełni moją relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pelikanem to bylo tak: :mrgreen: lecialem na okolo 4-5m?? bokiem do wiatru i jak zawialo to niebylo jak juz ratowac modelu bo niema lotek :( buuuu.... hehe udalo mi sie jakos skierowac go nieskrzydlem ale kadlubem w ziemie:) uszkodzenia: poszycie skrzydla peklo (juz naprawione) i ster stat. pionowego. Wszystko juz sie naprawia.. jestem troche wkurzony bo ten model jakos dziwnie lata po zimie... albo mam jakies omamy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.