Skocz do zawartości

Witam!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem z Ciechanowa mam na imię Radek. W modelarstwo wciągał mnie ojciec który bawi się w samoloty spalinowe RC. Ja 10 lat temu zaczynałem od samochodu spalinowego. Model firmy Kyosho Corolla WRC z napędem na przód. Modelem jeździłem 2 lata, resztę czasu spędził na półce. Obecnie wróciłem do modelarstwa i mam coś latającego. Uzbroiłem się w aparaturę JR x347 i motoszybowiec EasyGlider PRO do niego silnik Ray 3506 i regulator pulso 33A. Pierwszy lot był dwa tygodnie temu i zakończył się tragicznie (zbyt blisko regulator przy odbiorniku) Kupiłem nowy kadłub i dziś oblatałem model. Trzy udane starty i trzy lądowania. Jak na początki w powietrzu to bardzo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem regulator na odbiorniku! Zasięg bez silnika był ok, a jak silnik poszedł w ruch to zasięg się zrobił 50metrów. Nie sprawdziłem tego dokładnie przed pierwszym lotem no i była gleba. Jak wyleciał poza zasięg to nie reagował i zanurkował do kreta. Teraz odbiornik max z tyłu około 13 cm od regulatora i wszystko gra. Człowiek uczy się na błędach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.