Skocz do zawartości

Dzień dobry wieczór wszystkim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pora się przywitać, obserwuję forum już od paru dni i bardzo podobają mi się tu zarówbno merytoryczne posty jak i ludzie.

 

Może o sobie pisać nie będę bo po co zanudzać, starczy że powiem, iż wróciłem do modelarstwa jakieś 3 sezony temu. Zacząłem od trenerka Excel 2000, którego to uważam za wzór modelu do pierwszych kroków. Jako że dziwnie szybko się w niego wlatałem i wymagałem więcej niż umiał zakupiłem Funtanę x50 (hangar 9).

 

Model fantastyczny, mam go do dzisiaj i nie mam zamiaru się pozbywać. Niestety brakowało mi nieco adrenalinki i przesiadłem się na bardziej wymagające pod względem sterowania modele heli. Już myślałem że do air nie wrócę, a tu nagle z racji kolegów latających benzynkami ponownie mnie "zakorbiło" na samoloty. Do funtanki tylko motorek muszę sprawić, a na przyszły rok benzynka - prawdopodobnie Jak, z racji jego możliwości 3d.

Tak czy inaczej miło mi Was wszystkich powitać, co niniejszym czynię...

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.