Skocz do zawartości

Ładowarka z balanserem SUPERMATE DC6


Ragi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy tą ładowarkę

http://www.nastik.pl/ladowarka-balanserem-supermate-p-2515.html?osCsid=d19559cefc24f5d00163e56d6f47679d

można zasilać z zasilacza do lodówki turystycznej (4A) ładując pakiet prądem 2,2A?-nieaktualne

I jeszcze jedno pytanie:

wtyczka do balansera jest taka sama jak w BC6 (chodzi mi tu o podłączenie adaptera)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Dzisiaj testując poduszkowca regulator musiał się źle zaprogramować (automatyczne wykrywanie ilości Cell) i pakiet za bardzo sie rozładował ( o 0,4V na celle). Chcąc naładować pakiet wyskakuje mi błąd "lov voltage" czyli że źle zaprogramowałem ładowarke. Da się to jakoś ominąć? Albo moze ładowac pakiet jako 2 cellowy, a później przełączyć na 3 cellowy.

Jeśli już był poruszany ten watek to przepraszam, nie mam czasu szukać, odpowiedź potrzebna "na wczoraj".

 

Edit: Problem rozwiązany. Ładowałem ok 1,5min na programie ni-mh (0,1A), napięcie na chwile wzrosło i program li-pol wykrył pakiet jako 3 celle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.