Ragi Posted May 4, 2009 Posted May 4, 2009 Witam! Czy tą ładowarkę http://www.nastik.pl/ladowarka-balanserem-supermate-p-2515.html?osCsid=d19559cefc24f5d00163e56d6f47679d można zasilać z zasilacza do lodówki turystycznej (4A) ładując pakiet prądem 2,2A?-nieaktualne I jeszcze jedno pytanie: wtyczka do balansera jest taka sama jak w BC6 (chodzi mi tu o podłączenie adaptera)?
Ragi Posted May 5, 2009 Author Posted May 5, 2009 II pytanie również nieaktualne, napisałem maila do nastika. Dla zainteresowanych: tak.
Ragi Posted June 24, 2009 Author Posted June 24, 2009 Witam! Dzisiaj testując poduszkowca regulator musiał się źle zaprogramować (automatyczne wykrywanie ilości Cell) i pakiet za bardzo sie rozładował ( o 0,4V na celle). Chcąc naładować pakiet wyskakuje mi błąd "lov voltage" czyli że źle zaprogramowałem ładowarke. Da się to jakoś ominąć? Albo moze ładowac pakiet jako 2 cellowy, a później przełączyć na 3 cellowy. Jeśli już był poruszany ten watek to przepraszam, nie mam czasu szukać, odpowiedź potrzebna "na wczoraj". Edit: Problem rozwiązany. Ładowałem ok 1,5min na programie ni-mh (0,1A), napięcie na chwile wzrosło i program li-pol wykrył pakiet jako 3 celle.
Guest Anonymous Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Tylko uważaj z tym pakietem, skoro dostał w kość to trzeba zachować ostrożność przy ładowaniu żeby sobie i ew. sąsiadom chałupy nie spalić.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.