Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam czy jest mozliwosc kupna tej aparatury ( oprocz hk ) w innych sklepach internetowych tak zeby wyszlo taniej niz w Polsce ?? Pozdro

 

Tzn ? Taniej niż w polsce ? ja w polsce nówke kupiłem za 200zł ...

 

Taniej ... czyli mniej niż 350 zł bo gdzieś około tyle kosztują. W Polsce za 200 zł ... ?? To chyba sam nadajnik i chyba nie nowy. Przynajmniej nigdzie się z taką ceną nie spotkałem. No ale może źle szukam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne , kupiłem sam nadajnik , na pół zepsuty , bez odbiornika itd ...

 

Tutaj masz za 339 zł ;] http://www.rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=268

 

 

Wystarczy mieć znajomego w sklepie i być stałym klientem . (Sprzedał mi po cenie hurtowej (takiej jak z HK wynosi))

 

 

EDIT : Link do sklepu to jest tylko przykład że można kupić poniżej 350zł ;] Ja w tym sklepie nikogo nie znam , tak dla jasności . Apke kupiłem od kolegi co prowadzi własny sklepik stacjonarny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne , kupiłem sam nadajnik , na pół zepsuty , bez odbiornika itd ...

 

Tutaj masz za 339 zł ;] http://www.rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=268

 

 

Wystarczy mieć znajomego w sklepie i być stałym klientem . (Sprzedał mi po cenie hurtowej (takiej jak z HK wynosi))

 

Nie każdy w takowym sklepie znajomości ma ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do 1 grudnia , wtedy są dostawy na HK , i zamów od razu .

 

EDIT : chyba jak się dobrze orientuje dostawy też są około 15 dnia każdego miesiąca ?

Nie ma co czekać, jak jesteś zdecydowany, to zamawiaj już dziś. Aparatura ta, w HC jest rozchwytywana, i po dostawie jest dostępna dosłownie parę godzin. Koszt to 55 + 30 "zielonych" czyli jakieś 240 zł. A do tego idą Święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do HK , to jak wygląda sprawa z podatkami ? Słyszałem że do ceny przedmiotu i wysyłki trzeba dodać 22% podatku (teraz chyba już 23%) ?? Czy to prawda ?

Było na forum milijon razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od rozmiarów paczki i od tego co będzie na liście przewozowym.

Ja kupowałem 3 razy i tylko 1 raz paczka trafiła na cło.

Prawdopodobnie dlatego że była bardzo duża bo zawierała model + aparaturę.

 

Nawet jeśli twoja paczka trafi na cło to będzie droższa o 35 zł.

W sumie nie jest to dużo, bo cena samej aparatury jest niewielka.

 

Moje wyliczenia to

55$ aparatura * 2,88 = 158,4 PLN

158,4 PLN * 22% = 34,8 PLN

 

VAT płacisz od zawartości paczki dlatego nie wliczam tu kosztów przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może planuje zakup tej apki w HK w najbliższym czasie ( koniec listopada/początek grudnia ) ? Chętnie podłączyłbym się pod zamówienie żeby zmniejszyć koszty przesyłki.

 

I jeszcze drugie pytanie bo w sumie jestem prawie zielony z RC ( 1 łódka i robię pierwszy samolot ). Dotąd używam prostej 4 kanałowej apki Pelikana 2,4 , wszyscy tutaj latacie i w apce są ustawienia na różne latające modele, ale czy będzie działała z modelami pływającymi?

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.