Skocz do zawartości

Wysyłka paliwa modelarskiego Pocztą Polską?


ojdas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takie pytanko czy można wysłać paliwo modelarskie Pocztą Polską jako paczka?

Muszę przesłać silnik + paliwko 2,5l i teraz się zastanawiam czy taka paczka może być nadana...?

 

Może ktoś z Was już wysyłał takie paczki?

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba się mylicie, wydaje mi się że w regulaminie przewozu przesyłek PP jest informacja o zakazie wysyłania materiałów niebezpiecznych ( w tym także łatwopalnych). Taki zapis jest napewno w przypadku firm kurierskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oświadczam że nadawana przesyłka nie zawiera materiałów wybuchowych i innych wyłączonych z przewozu pocztowego...Podpis..." jakoś tak to było,pisałem z głowy.Teoretycznie wysyłanie paliwa jest zakazane,ale w praktyce wyglada to troszke inaczej,wszystkie sklepy modelarskie bezproblemowo wysyłają paliwo(żarowe i samozapłonowe) bez większych problemów.Ja również nie stosuję się do tej adnotacji na kwitku :D:lol: wysyłam praktycznie wszystko-grunt to jedynie dobrze zapakować i jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I łamią prawo , oczywiście do czasu. Pamiętam jak w firmie w której pracuje , uległo samozapłonowi właśnie paliwo wysłane w przesyłce. Samochód i przesyłki spłoneły doszczętnie, a prokurator zgadnijcie kim się zajął w pierwszej kolejności. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.