Skocz do zawartości

Agencja Mienia Wojskowego


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja Mienia Wojskowego w Toruniu ma na sprzedaż dwie tokareczki.

Sam bym się na któąś pokusił ale cóż ... Nie ten czas na to.

Pozycje 37 i 38. Ceny nie powiem ... atrakcyjne.

Może ktoś będzie zainteresowany.

 

http://www.amw.com.pl/rsm_tenders_info.php?tender_info=507

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to się okaże że większość oferowanych tam przedmiotów ma wartość muzealną albo wartość złomu . Uczestniczyłem w tak wielu przetargach że poznałem już chyba wszystkie stosowane numery i nie czepiam się tutaj agencji ani wojska .

zawsze będzie ktoś kto zechce zarobić extra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ... żeby to było takie proste ... Teraz muszę zbierać na co innego. Co prawda becikowe powinno pokryć pewien procent wydatków, ale cóż ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Rozpocznij produkcję seryjną... Przy partii ok 100 szt, "becikowe" powinno załatwić ci całkiem niezłe fundusze... :devil: :rotfl:

A jeszcze możliwość hurtowych zakupów kaszy i mleka - jakie to rabaty i upusty u dostawców. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocznij produkcję seryjną... Przy partii ok 100 szt, "becikowe" powinno załatwić ci całkiem niezłe fundusze... :devil: :rotfl:

 

Pamiętajcie jeszcze o zwrocie podatku od każdej sztuki. Ja mam ponad 3000 co roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie potwierdzone badaniem, ale dwa testy zdane celująco ... :D

Chyba można gratulować ;D

Ale chyba dyskusję będzie trzeba przenieść w inne miejsce, bo to raczej ani do ciekawych ofert nie należy, ani tym bardziej do agencji mienia wojskowego ... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani do ciekawych ofert nie należy, ani tym bardziej do agencji mienia wojskowego ... :rotfl:

 

jak to nie? kolega zapewne służbę zasadniczą odbębnił więc i coś z wojskiem wspólnego a i zapewne ciekawie było :devil: :devil: ale ja nic nie mówiłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

jak to nie? kolega zapewne służbę zasadniczą odbębnił więc i coś z wojskiem wspólnego a i zapewne ciekawie było ale ja nic nie mówiłem

 

Jak dziwnie służba wojskowa wpływa na człowieka. Dobrze, że znieśli obowiązkowy pobór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mi się udało ... nie byłem w wojsku. No chyba żeby liczyć obóz motoryzacyjny w Pile. A za gratulacje dziękuję !!!! Moja małżowinka mówi od samego początku ON. Samochód też mam na ON ... czyżby się szykował nowy modelarz ? :) Mam nadzieję, że tak. Bo na razie mam same kobiety w domu. Nawet pies to suczka... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.