Skocz do zawartości

szukam pomocy w zaukupie w krakowie


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

jest sobie firma http://www.dabflex.com.pl w której zakupiłem pasek do napędu PPG. Okazało się że mój nie jest oryginałem i kupiłem nieodpowiedni pasek :/ ale nie w tym rzecz.

 

Firma za pasek policzyła 60zł OK, ale za przesyłkę dodatkowo 30zł i wysłali DHL. A ten już po raz 4 wyciął numer wpisując że był dwukrotnie i "Nie zastano adresata" i po pasek musiałem jechać do sortowni w warszawie:/

 

Dlatego mam prośbę do kolegów z krakowa czy mógłby ktoś odebrać dla mnie nowy pasek i posłać mi go zwykłą Pocztą Polską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
A ten już po raz 4 wyciął numer wpisując że był dwukrotnie i "Nie zastano adresata" i po pasek musiałem jechać do sortowni w warszawie:/

 

 

na przyszłosć : jeśli robią takie numery bierz za pobraniem i podawaj numer komórki

jeśli kurier nie zadzwoni do Ciebie to masz wszelkie prawa uznać że cię olał i składasz SKARGĘ na niedoręczenie przesyłki zaznaczając że zapłaciłeś za usługę i ma być wykonana bez wad i nigdzie po przesyłkę jeździł nie będziesz .

Kurierzy mają swoją własna działalność w 90% firm i zwyczajnie kantują odbiorców detalicznych podając "nie zastano"

 

zrobiłem tak dwa razy od tej pory kurierzy sami mnie szukają ........

raz nie dostarczono mi na czas przesyłki superexpres

kuriera kosztowało to robotę ..... bo poprosiłem szefa UPS do mojej siedziby by razem ze mną poczekał na swojego podwykonawce a ten wpisał "nie zastano" ....nawet burak nie chciał zadzwonić by sprawdzić czy jestem .zwyczajnie mnie olał

 

 

jeśli Tobie nie dostarczą na czas najnormalniej odmawiasz przyjęcia bo nie wywiązali się z umowy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli robią takie numery bierz za pobraniem i podawaj numer komórki

 

zawsze za pobraniem i zawsze nr. tel podaje. tylko z DHLem mam takie problemy, chociaż teraz i po 5latach DPD mnie zawiodło tzn kiedyś MasterLink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro bierzesz za pobraniem dzwonisz do sprzedawcy i mówisz ze kurier cie zlewa i naraża na koszty i stratę czasu w związku z czym Ty odmawiasz przyjęcia tej przesyłki

tez działa.....

mi za nieterminowe doręczanie moich paczek do klientów firmy płacą odszkodowania w wysokości 3x kosztów wysyłki to idzie z pieniędzy kuriera podobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.