Skocz do zawartości

Dzień dobry!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Konrad i chciałbym zostać modelarzem, na razie pewnie zadam tylko dużo niepotrzebnych pytań i poirytuję paru ludzi, noa le cóż... Cze go się nie robi, żeby drugi pierwszy model samolotu był porządny? A, no bo był kiedyś Pierwszy, jeśli mieszkasz gdzieś na Mazurach, to może go zjadłeś w bułeczce! Taki był smętny koniec mojej pierwszego zabawkowego samolotu...

A teraz spełniam swoje marzenie i zamierzam wejść w posiadanie prawdziwego modelu, ku irytacji mojej dziewczyny, której marzeniem jest latać. Stwierdziła, że by się popłakała na taki półśrodek. Niech płaczę! :devil:

Ja tymczasem liczę na świetną zabawę z moimi przyszłymi modelami i z Wami też;)

 

A no i jestem z Konina, może też ktoś tu jest z tych samych okolic? Jak tak to zapraszam do kontaktu, zawsze raźniej mieć kogoś doświadczonego u boku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.