Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze nastepnego heli po lamie v3


Kosmo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Panowie lamką cały czas ćwiczę i jeszcze dużo nauki przede mną. Chciałbym porwać się na dużego spalinowego heli, ale lama v3 uświadomiła mi jak mało jeszcze umiem i jak szybko mógłbym rozwalić takiego dużego heli. Postanowiłem więc iść etapowo. Prosiłbym Was, bardziej doświadczonych ode mnie byście pomogli mi wybrać następny śmigłowiec. W grę wchodzi: Belt-Cp

 

http://www.allegro.pl/item625710908_e_sky_helikopter_belt_cp_6io_kanalowy_gratis.html

 

lub bardzo podobny, jednak trochę mniejszy Honey Bee King2

 

http://www.allegro.pl/item625710946.html

 

Chciałbym iść w kierunku akrobacji i chciałbym by następny heli kierował się się tak samo jak duże spalinowe śmigłowce. Bym mógł teraz nauczyć się dobrze wszystkiego, by bez problemu poradzić sobie z jakimś małym spalinowcem na początek typu Raptor30.

Który lepszy jest do lotów na zewnątrz? Lamkę mam już, więc po domu latam nią, teraz głównie zależy na czymś czym polatam na zewnątrz. Narazie będę wciąż ćwiczył na lamie, ale chciałbym mieć już w kolejce coś większego. Niech stoi na półce i czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po pierwsze zły dział, a po drugie poczytaj w heli (właśnie tam powinna się toczyć ta dyskusja :P ) bo ten temat już chyba był ruszany. Ja Ci nie pomogę, bo swoją edukację z heli skończyłem na lamce i raczej nie zanosi się, żebym miał do niej wrócić... wole samoloty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.