Skocz do zawartości

corona 4ch


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8623&Product_Name=Corona_4Ch_Single_Conv._Rx_35MHz_(without_Crystal)

 

1. Czy ma ktoś taki odbiornik lub miał i moęe coś o nim powiedzieć ?

2. Będzie działał z mx-12 i jaki to będzie miało razem zasięg ?

3. "Weight : 4.7g(without shrink wrap)" - ze specyfikacji.. co to znaczy ? bo normalnie waga pisze 45g.

4. Czy są w komplecie kwarce... bo obecnie mam w nadajniku graupnera a w odbiorniku albo graupner albo e-sky - i czy to będzie działać. :] ?

 

z góry dzięki za odpowiedź :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. "Weight : 4.7g(without shrink wrap)" - ze specyfikacji.. co to znaczy ? bo normalnie waga pisze 45g.

 

Masa bez koszulki termokurczliwej, w którą jest zapakowany odbiornik.

 

4. Czy są w komplecie kwarce... bo obecnie mam w nadajniku graupnera a w odbiorniku albo graupner albo e-sky - i czy to będzie działać. :] ?

 

Napisali, że nie ma w komplecie: Corona 4Ch Single Conv. Rx 35MHz (without Crystal). Musisz dokupić, chyba że z zadziała z kwarcem Graupnera lub e-sky, które masz - tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4 corony RP4D1 czyli 4 kanały z syntezą. Są ok i godne polecenia. Co do tej bez syntezy - nie wiem. Nasze działają z graupnerami MX-16s.

 

Waga 45g, która jest podana w HC, to waga przedmiotu liczona do wysyłki, czyli z pudełkiem, instrukcją etc. Sam odbiornika waży jak podali - 4,7g bez koszulki którą jest obudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ta koronę i będziesz zadowolony. ja mam taki i skończyły się moje kłopoty z szarpnięciami serw nawet w lotach halowych jakie miałem na odbiornikach hiteca, dynama i podobnych.

Za moich czasów to jeszcze kwarce micro do nich na HC były za 2$. Bez kwarca to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.