Skocz do zawartości

bet-at-home.com --> obstawia ktoś


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

akurat na becie nie grałem i nie mam zamiaru. tobie, jak i innym, odradzam. to na prawdę wciąga, a wiem co nieco o takim nałogu. sam, kiedyś wciągnąłem się w lotka. kupowałem zdrapki, po 10-15 dziennie. mówiłem sobie - ee, nie jest jeszcze tak źle - później weszło keno.

wygrałem pierwszą większą wygraną - 150zł (nie pokryła wydanych pieniędzy). taki zbieg okoliczności, keno + wygrana zrobił swoje. siedziałem prawie całą sobotę w kolekturze - wydając 70zł, wyszedłem tylko dlatego, że ta, która tam siedziała nie chciała mi już sprzedać losów. resztę 80zł wydałem na zdrapki w trzy dni. :shock: przestałem grać bo przeczytałem historię hazardzisty. mam nadzieje moja historyjka, wyciągnie kogoś z tego cholernego nałogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

stecio, bogate doświadczenie jak na swój wiek. Powiem Ci, że komputer robi to samo z człowiekie, także pókiś młody, to ograniczaj się w dostępie do sieci. Potem będziesz tak jak ja, gruby, garbaty, zarośnięty i pomarszczony od promieniowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na bwin.com , glownie poker, obstawialem rowniez jednak dalem sobie spokoj. Wszystko idzie dobrze poki nie dasz sie uniesc emocjom. Kolega skorzystal z bardzo fajnej opcji - zablokuj moje konto :)

Na Unibecie gram turnieje w pokera ale juz zadko.

 

Jesli chcesz to wysle Ci zaproszenie, dostaniesz przy wplacie 40zl dodatkowe 40 i 30$ na pokera z tego co widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 lat nałogowy hazardzista :mrgreen:

 

wiek nie ma nic do tego. z moich dzisiejszych wniosków większy wpływ mają tu: otoczenie, łatwy dostęp do tego typu gier, chęć zaszpanowania przed innymi i najważniejsze - dzisiaj młodzież ma za dużo pieniędzy - jak nie wydają ich na piwo, papierosy czy słodycze, to wydają na takie rzeczy jak ja. niestety, ale tak to już dzisiaj jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek nie ma nic do tego. z moich dzisiejszych wniosków większy wpływ mają tu: otoczenie, łatwy dostęp do tego typu gier, chęć zaszpanowania przed innymi i najważniejsze - dzisiaj młodzież ma za dużo pieniędzy - jak nie wydają ich na piwo, papierosy czy słodycze, to wydają na takie rzeczy jak ja. niestety, ale tak to już dzisiaj jest :evil:

zależy kto ma tyle pieniędzy... ja jak mam jakiś grosz to ide i kupuje coś do mojego hobby a jak mam ich troche wiecej to inwestuje w handel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.