Skocz do zawartości

Przedni panel do Graupnera mc-12


czhomik

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy sie pekniete dwie częsci juz dokleiłem wiec juz jest lepiej , instruktor modelarni wytoczył mi taki nakładke na miejsce pękniecia jednak antena jak jest rozłożona to dziwnie lekko sie buja;/a śruba jest dokrecona w apce ;/ czy to jest normalne ?i teraz niewiem czy ta moja nakładka nic niedała ze antena sie buja czy to jest dobrze a niechce zeby to dalej mi pękało. może znacie inne lepsze pomysły na naprawę ??

Pękniecie wyglada tak :

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Mam MC-14 i odrazu zauważyłem problem z mocowaniem anteny jak wyciągnąłem radio z pudełka pierwszy raz.To mocowanie to zdecydowanie debilny pomysł.Muszę zawsze myśleć o antenie jak wypuszczam model z ręki.Taka obudowa w serwisie Graupnera kosztowła by pewnie z milion euro, ceny orginalnych akcesorii do MC są koszmarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.