Skocz do zawartości

sky lady jak naprawic ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chcialem zwiekszyc osiagi mojej sky lady i zakupilem do niej taki oto silnikTower Pro B2409-12montowany za wrega ,niestety po pierwszym locie plastikowa wrega przed silnikiem rozsypala sie .Czy ktos moglby mi podpowiedziec jak to mozna naprawic. ja mysle ze mozna by wstawic balsowa wrege ale nie wiem jakiej grubosci ,i czy balsa to wytrzyma .no i jakim klejem polaczyc balse z tym plastikiem z ktorego zbudowany jest kadlub . A moze jakies inne pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wręgę ale nie z balsy tylko sklejki modelarskiej np.3mm. Można też skleić na c.a. sklejkę 1mm - 3 warstwy by miała te 3mm. Słoje podczas klejenia układaj na przemian pod kątem 90 stopni.

 

Na upartego spróbuj z balsą 1mm - zrób z niej 4mm i też słoje na przemian klejonych warstw - to bardzo wzmacnia konstrukcję.

 

Na moje skleisz to na c.a. - balsa do kadłuba ale warto zrobić próbę pierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.