Skocz do zawartości

Przeróbka MX12


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

A jest potrzeba? Jeśli nie korzystasz w modelu z kanału podwozia, możesz sobie zmiksować klapy z podwoziem i masz piękne 2-pozycyjne klapy :) Ba, co ja gadam, nawet 4 pozycyjne ;) Na dwóch przełącznikach można przecież 4 stany zapisać :)

 

EDIT, żeby nie być gołosłownym, własnie sprawdziłem to rozwiązanie u siebie w nadajniku (także MX-12) i działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli korzystasz z klapolotek (tak chyba się nazywa układ kiedy jednocześnie lotki są klapami) to masz jedne wychylenia pod jednym przełącznikiem, a drugie pod drugim - i nie ma problemu. Jeśli natomiast masz jedno serwo klap pod przełącznikiem klap, a drugie pod przełącznikiem podwozia, to musiałbyś serwa klap dać na kably Y i wtedy mógłbyś ustawić sobie dwa wychylenia klap na różnych przełącznikach. Serwa klap na kablu Y chyba nawet lepiej mieć, wtedy masz oba serwa wychylane w tym samym czasie - no chyba że serwo padnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.