Jump to content

Przeróbka MX12


wichercat

Recommended Posts

Guest Anonymous

A jest potrzeba? Jeśli nie korzystasz w modelu z kanału podwozia, możesz sobie zmiksować klapy z podwoziem i masz piękne 2-pozycyjne klapy :) Ba, co ja gadam, nawet 4 pozycyjne ;) Na dwóch przełącznikach można przecież 4 stany zapisać :)

 

EDIT, żeby nie być gołosłownym, własnie sprawdziłem to rozwiązanie u siebie w nadajniku (także MX-12) i działa poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Tzn używam kanału klap i podwozia bo klapy mają dwa serwa. Ale jeżeli dobrze zrozumiałem to mogę np mieć pod jednym przełącznikiem zmiksowane na pełne wychylenie a na drugim mikserze na np startowe ustawienie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Jeśli korzystasz z klapolotek (tak chyba się nazywa układ kiedy jednocześnie lotki są klapami) to masz jedne wychylenia pod jednym przełącznikiem, a drugie pod drugim - i nie ma problemu. Jeśli natomiast masz jedno serwo klap pod przełącznikiem klap, a drugie pod przełącznikiem podwozia, to musiałbyś serwa klap dać na kably Y i wtedy mógłbyś ustawić sobie dwa wychylenia klap na różnych przełącznikach. Serwa klap na kablu Y chyba nawet lepiej mieć, wtedy masz oba serwa wychylane w tym samym czasie - no chyba że serwo padnie :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.