Skocz do zawartości

Poradźcie jaki silnik


mnich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Latam na spalinkach, więc moja wiedza o silnikach elektrycznych jest niewielka. Dlatego potrzebuję pomocy doświadczonych kolegów.

 

Chcę ulotnić motoszybowiec i potrzebuję do niego silnika.

Oczekuję ciągu ok 1200g.

Myślałem o silniku firmy Mega ale jest drogi i do tego potrzebuje dużo prądu a więc i drogi jest do niego regulator.

 

Macie jakieś propozycje silnika dobrego a w jakiejś przyzwoitej cenie?

Oczywiście nie chodzi mi o jakieś najtańsze jednorazowe ustrojstwo.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubie szybko do gry a potem full relax... Jednak tylko dlatego bo zwykle mam malo czasu miedzy kolejnymi zajeciami. Przepraszam za OT, ale tak jako musialem...

 

Mnich sprobuj to: http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=4754, ma naprawde niezego kopa i chyba nie jest tragicznie drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 3d byś mógł pokręcić "

Ktoś już wspominał o celowosci tak zwanego "strzału '"elektroszybowca na pułap a nie mozolne wspinanie się do góry

 

I właśnie o coś takiego mi chodzi, do góry i potem spokojny relaks lub akrobacje .

Podoba mi się propozycja Instruktora.

 

Jak już pisałem nie chcę wydawać fortuny ale za bardzo oszczędzać też nie myślę , napęd ma być w miarę niezawodny i trwały.

Spalinowymi latam na os-maxach i czegoś w tym guście szukam w elektrykach.

 

EDIT

To jeszcze jedna sprawa w tym temacie. Czy może ktoś mi wytłumaczyć, pokazać na zdjęciu co oznacza takie stwierdzenie: "Silnik jest fabrycznie przygotowany do montażu "za wręgą""

 

Dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.