Jump to content

Dj.

Modelarz
 • Content Count

  1,070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dj. last won the day on April 13 2018

Dj. had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Dj.

 • Birthday 05/02/1962

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Dębina
 • Imię
  Jarek

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Dj.

  Drukarka "nitkuje"

  Dziekuje, korekty wprowadzone - wyglada na to, że już jest dobrze.??
 2. Dj.

  Drukarka "nitkuje"

  Witam, mam takie pytanie, co jest zle że podczas wydruku drukarka" nitkuje"? A moze tak ma byc? Dziekuje za wszystkie sugestie i rady.
 3. Przynajmniej konkretnie i na temat, bez zbednych "profesorskich" wywodów????
 4. Witam, mam wersje bez fpv, bez gps. Model w pierwszym wykonaniu z lekkim wzniosem skrzydła, kolorystycznie taki jak na zdjeciu. Posiada wyposazenie niezbedne do lotu: silnik, regulator, serwa, stabilizator lotu.
 5. Nie zauważyłem, aby sie przechylał podczas lotu. Kupując model w opcji z wyposażeniem, masz wszystkie komponenty ładnie złozone, dopasowane. Z pakietem 4S, lata bardzo sprawnie. Masz dużo miejsca pod FPV - o czym wspominałem wyżej. Wydaje mi sie, ze lepiej kupic model już wyposażony. Dokładasz tylko odbiornik, pakiet, konfiguracja z aparaturą i w powietrze.
 6. Witam, mam też nano talona od ZOHD a, mały model ale nie ma żadnej przesady w tym co pisza. Lata świetnie, demontowane połówki skrzydła, oraz usterzenie (Rudlickiego), czynią ten model bardzo "poręcznym" w transporcie na lotnisko. Model całkowicie gotowy do lotu, banalna konfiguracja, dedykowany stabilizator 3 lub 6 - osiowy (przełaczany z aparatury, można go także zupełnie wyłączyc). Polecam, jezeli ktos np lata FPV - tyle przewidzianego miejsca, na podzespoły że napewno wszystko doskonale sie zmiesci...
 7. qbapfmrc "Jak jest wiatr to klap nie włączam ponieważ model jest przez to bardziej niestabilny a wiatr" Niestabilny, to po co są klapy, jakos inaczej mnie uczono...
 8. Dziwne, że jeszcze nie rozpetała sie burza?, gdzie indziej już "grzmi"?
 9. Witam, moje podejscie do 2 DIN w "łosiu " było potraktowane - po prostej. Kupiłem orginalną ramke za 20 zł w serwisie aukcyjnym, co prawda nie mam uchwytu na kubek, ale to miejsce zajmuje uchwyt do telefonu - dla mnie praktyczniejsze. Orginalna ramka ma fajne prowadzenie, trzyma po całej długosci radyjko.
 10. W tym fragmencie zawarta jest kwintesencja całego tego posta.
 11. Dj.

  No i po Graupnerze

  Mam do takiego cometa napędy EDF, piekne weglowe. Wykonanie wrecz finezyjne..., graupner to graupner był...
 12. Dobra puenta, ale i tak nic nie pomoże..., trzeba sie przyzwyczaic, albo zignorowac. Polecam to drugie
 13. W Talonie Gyro jest już podłaczone jako RTF, trzeba tylko zaprogramowac odbiornik : gyro 3osiowe, wyłącz, gyro 6osiowe..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.