Jump to content

tosiekrc

Modelarz
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About tosiekrc

 • Birthday 11/07/1953

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  wroclaw
 • Zainteresowania
  modelarstwo rc
 • Imię
  tosiek

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. Kupie w dobrym stanie , o DLA -DLE itp.Około 55-56-58 cm.Wiadomość na pw. Tosiek.
 2. Sprzedam nadajnik JETI DS 14 stan bardzo dobry, służył do latania szybowcami. Nadajnik odkupiłem od czecha , wgrane większość programów i mixerów , czynne rozszeżenie do 14 kanałów ,dodatkowo wgrane polskie menu. Nie mam tyle czasu na latanie .. Cena 2 400zł. Zdjęcia na maila lub telefon. Wiadomość na pw. Tosiek.
 3. Kupię nadajnik Multiplex Cockpit SX 35MHz wiadomość na pw.Tosiek.
 4. Sprzedam nadajnik JETI DS 14 stan bardzo dobry, służył do latania szybowcami. Nadajnik odkupiłem od czecha , wgrane większość programów i mixerów , rozszeżenie do 14 kanałów ,dodatkowo wgrane polskie menu. Nie mam tyle czasu na latanie .. Cena 2 400zł. Zdjęcia na maila lub telefon. Wiadomość na pw. Tosiek.
 5. Sprzedam nadajnik JETI DS 14 stan bardzo dobry, służył do latania szybowcami. Nadajnik odkupiłem od czecha , wgrane większość programów i mixerów , dodatkowo wgrane polskie menu. Nie mam tyle czasu na latanie .. Cena 2 400zł. Zdjęcia na maila lub telefon. Wiadomość na pw. Tosiek.
 6. Witam może ktoś wie jak podłaczyć przełączniki Dual-Rate i U-Combi. W które miejsce podłączyć. Nadajnik Cockpit MM 35 MHz.
 7. tosiekrc

  Świeca COX

  Witam jak nie dostaniesz możesz zrobić tak nagwintuj głowiczke pod zwykła świece i działa .Latam tak na ruskich świecach i jest OK.
 8. Miałem kupić model szybowca kupię sobie TV- 80'' 4k..????
 9. Długo myślałem szukałem decyzja zapadła .Zamówiony model to www.ef3m.pl/pl/p/Samolot-akrobacyjny-Extra-330-nowa-konstrukcja/51 szukam osprzetu . Może komuś zalega szukam silnika najlepiej taki turnigy-2217-16turn-1050kv-23a-outrunner tyle ze nigdzie nie mogę znależc?. No i akumulatory ???
 10. Dziękuje za naprowadzenie co do silnika mam w swoich zapasach 3 sztuki silników- Emax GF-2215/950KV Grand Turbo --- Emax 2210/15 Grand Turbo nie mam danych KV i jeden bez oznaczeń wszystko wytarte .Trzeba będzie pomierzyć sprawdzić , myśle że coś dopasuje .Jak coś znajde dobrego to dokupie. Zostaną do zakupu jeszcze aku.
 11. Dzięki za wasze opinie tego mi brakowało co prawda ja latam dużymi modelami benzynkami ale chciałem coś dla relaksu aby poprawić samego siebie bez stresu .Może ktoś doradzi gdzie dokupić u nas w sklepie silnik do takiego krzyżaka wasze opinie są bardzo ważne z góry jestem wam bardzo wdzieczny.
 12. Dziękuje koledzy za za opinie chyba to jest to co szukam, przymiarka do Edge 540V3/Rc Factory .
 13. Marcin. Dziękuje za wyjaśnienie nie brałem tego pod uwage. Tu znalazłem taniej z wysyłką volantex sabre 920 756-2 epo 920mm rozpiętość skrzydeł 3d akrobacyjny samolot rc samolot kit / pnp Wyprzedaż - Banggood.com
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.