Skocz do zawartości

Aeroklub Krakowski (Pobiednik Wielki)


Patryx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Interesuje mnie, czy ktoś z was chodzi posterować swoją maszyną na lotnisku w Aeroklubie Krakowskim :) Za może miesiąc dokonam zakupu samolotu, i będę tam jeździł bo mam tam ok. 15 minut drogi. Oczywiście jest też wielki pas startowy na lotnisku w Krakowie (Lotnisko Rakowice-Czyżyny) w Nowej Hucie, ale tam lotnisko jest "twarde" i samolot szybko się może rozbić... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pobiedniku możesz jeszcze za rozbicie modelu zapłacić :) Tj. za latanie niby, rozbicie będzie gratis :) A poważnie to zdecydowanie nie polecam Czyżyn jako miejsca pierwszych startów. Przy braku panowania nad modelem pobliska ul. Bora Komorowskiego jak i rzesza spacerowiczów, motocyklistów itd. na pewno nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, czy ktoś z was chodzi posterować swoją maszyną na lotnisku w Aeroklubie Krakowskim

 

Pewnie ktoś chodzi, a nawet jeździ. A o co konkretnie chciałeś zapytać? Byłem tam tydzień (prawie) temu i będę w tę sobotę - będą zawody F3J/M i nie tylko. Skoro masz niedaleko to przyjdź/przyjedź, pooglądaj, pogadaj z uczestnikami imprezy. Zorientujesz się co i jak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.