Jump to content

Aeroklub Krakowski (Pobiednik Wielki)

Patryx

Recommended Posts

Witajcie. Interesuje mnie, czy ktoś z was chodzi posterować swoją maszyną na lotnisku w Aeroklubie Krakowskim :) Za może miesiąc dokonam zakupu samolotu, i będę tam jeździł bo mam tam ok. 15 minut drogi. Oczywiście jest też wielki pas startowy na lotnisku w Krakowie (Lotnisko Rakowice-Czyżyny) w Nowej Hucie, ale tam lotnisko jest "twarde" i samolot szybko się może rozbić... .

W Pobiedniku możesz jeszcze za rozbicie modelu zapłacić :) Tj. za latanie niby, rozbicie będzie gratis :) A poważnie to zdecydowanie nie polecam Czyżyn jako miejsca pierwszych startów. Przy braku panowania nad modelem pobliska ul. Bora Komorowskiego jak i rzesza spacerowiczów, motocyklistów itd. na pewno nie pomoże.

Interesuje mnie, czy ktoś z was chodzi posterować swoją maszyną na lotnisku w Aeroklubie Krakowskim

Pewnie ktoś chodzi, a nawet jeździ. A o co konkretnie chciałeś zapytać? Byłem tam tydzień (prawie) temu i będę w tę sobotę - będą zawody F3J/M i nie tylko. Skoro masz niedaleko to przyjdź/przyjedź, pooglądaj, pogadaj z uczestnikami imprezy. Zorientujesz się co i jak :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.