Skocz do zawartości

Cessna 480 - jaki zasilacz do ladowarki ?


spameros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

zakupilem model Cessna 480 firmy Pelikan(http://tinyurl.com/l2dz4q), ale niestety nie wiem jak naladowac baterie przy pomocy ladowarki zawartej w zestawie ?

Zestaw nie zawieral zasilacza, tylko sama ladowarke do baterii Li-Pol.

Jaki zasilacz mam zakupic albo w jaki inny sposob ladowac ta baterie ?

 

Z gory dziekuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarkę trzeba podłączyć do zasilacza 12V o wydajności kilku amper, (np od radia CB) albo do akumulatora samochodowego. Jesli będziesz kupował zasilacz, to lepiej wydać pieniądze na taki o wydajności przynajmniej 5A, przyda się na pewno w przyszłości, bo większość ładowarek modelarskich takiego zasilacza potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc!

Zaopatrze sie w odpowiedni zasilacz.

 

Pozdrawiam

 

Po wyprobowaniu kilku mozliwosci:

- zasilacz z komputera - podlaczalem na kilka sposobow i zasilacz nigdy sie nie wlaczal

- prostownik 12V - podlaczenie spowodowalo uszkodzenie bezpiecznika i nie wiem czy dalsze elementy sa w porzadku

 

Czy ktos moze mi pomoc z doborem odpowiedniego zasilacza lub powiedziec jak powinnienem podlaczyc zasilacz od kompa ? Probowalem +12V i 0 ale niestety nic nie dawalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.