Skocz do zawartości

Hobby King 2.4Ghz


eoker

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o owe trzeszczenie to być może serwo osiągnęło max wychylenia. Zauważ na moich screenshotach, że parametr EndPoint dla każdego kanału mam ustawiony na 120% Spróbuj ustawić na 100% i sprawdź wtedy.

Co do zapamiętywania ustawień przez aparaturę... to było jednym z głównych powodów dlaczego przesiadłem się z t6config na DigitalRadio. W tym drugim dokładnie wiesz kiedy ustawienia zostały wysłane do aparatury. Możesz nawet ustawić tryb "auto" i wtedy masz pewność że jak tylko coś zmienisz to od razu zostanie to wysłane do aparatury. Tak że wybór należy do Ciebie... lepszy program albo jedno piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

JTak że wybór należy do Ciebie... lepszy program albo jedno piwo ;)

Zakupiłem ten program, ale mam problem z jego uruchomieniem. :(

Rozpakowałem go, ale nie mam pojęcia co dalej, co znaczy ten tekst??? następnie do wersji zip zapisz wyodrębnione pliki w wybranym folderze

wyborem.

 

Nic a nic nie rozumiem z dołączonej instrukcji

 

POMOCY !!!

 

Czy nie znajdzie się nikt kto by mi wytłumaczył łopatologicznie jak "ugryźć" ten program???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten program, ale mam problem z jego uruchomieniem. :(

Po kupnie programu powinieneś dostać od autora email, w którym będzie załączony plik "license.lic" zawierający licencję (program będzie zarejestrowany na Twoje imię i nazwisko). Ze strony DigitalRadio ściągasz sam program i go instalujesz. Potem do katalogu z zainstalowanym programem (u mnie jest to Program Files / DigitalRadio) wrzucasz plik z Twoją licencją (license.lic), uruchamiasz program i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie programu powinieneś dostać od autora email, w którym będzie załączony plik "license.lic" zawierający licencję (program będzie zarejestrowany na Twoje imię i nazwisko). Ze strony DigitalRadio ściągasz sam program i go instalujesz. Potem do katalogu z zainstalowanym programem (u mnie jest to Program Files / DigitalRadio) wrzucasz plik z Twoją licencją (license.lic), uruchamiasz program i działa.

Zrobiłem dokładnie tak jak piszesz, skopiowałem licencję, wkleiłem ją tam gdzie powinna być, ale niestety "dupcia blada" program się uruchamia tylko co z tego jak nie widzi radia HK a wersja testowa widziała owe radyjko. :(

Na szczęście za którymś razem z kolei udało mi się ustawić i zapamiętać te ustawienia w T6confing :) tylko co będzie przy następnym programowaniu ? Znowu będą się "sypały gromy z jasnego nieba". :wacko:

Bardzo dziękuję za wszystkie rady i proszę o jeszcze, program kupiony wiec chciałbym z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie rady i proszę o jeszcze, program kupiony wiec chciałbym z niego korzystać.

To pisz, że sam program się uruchamia ale nie łączy się z aparaturą - ułatwiło by to diagnozowanie problemu.

Bez względu na to czy używasz t6config czy DigitalRadio, aparatura (a raczej interfejs kabla) jest widoczna na tym samym porcie COM - sprawdź w t6config na jakim porcie "gada" on z HK-T6A. Potem zamknij t6config i uruchom DigitalRadio. Przy próbie łączenia podaj jakiego portu używasz. W ogóle doszedłeś do tego momentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że nie akceptuje COM2. Pojawia się jakiś konkretny komunikat? Jeśli tak to przytocz go tutaj.

błąd połączenia z portem szeregowym

connection error to serial port - błąd połączenia z portem szeregowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamknąłeś poprawnie ten port jeśli wcześniej używałeś go w t6config?

Powiem szczerze ze nie mam pojęcia.

Będę próbował dalej, jeśli nie dam rady będę dalej prosił o pomoc, na razie wielkie dzięki za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrestartuj komputer

2. Podłącz kabel pod USB

3. Podłącz kabel do aparatury

4. Włącz aparaturę

5. Uruchom DigitalRadio i otwórz prawidłowy port COM (można sprawdzić jego numer w panelu sterowania windowsa w menedżerze urządzeń)

Działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.