Jump to content

jaciomp

Modelarz
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Imię
  Bartek
 1. Taka zagadka na sprawdzenie wiedzy o historii lotnictwa. Znalazłem ten model na strychu u ojca. Przelażał kilkanaście lat. Będzie kończony! Aleeee jakiego samolotu jest to model? Ciężko mi w sieci znaleźć bo elementów charakterystycznych jest mało. Przypomniałem sobie tylko, że naklejki były w barwach amerykańskich. Model był powiększony z planów. Pomóżcie! Bez tego dalej nie ruszę! Dzięki!
 2. Przecież te serwa (przynajmniej niektóre) to własnie jest tańsza alternatywa dla KST. Są też inne klony.
 3. Oj, będziesz szukał tych zasobników po każdym lądowaniu w chaszczach
 4. Jeśli zależy Ci na prędkości to zbuduj inny model. Tekturą rekordów nie pobijesz. Chyba że wśród tektur Możesz też zmienić śmigło na samolotowe, bo te dronowe mają ograniczony skok.
 5. To zainwestuj w porządnego lipola o wysokiej wydajności prądowej, zwłaszcza przy tak małej pojemności. Ten zestaw bierze około 30A w najgorszym razie, także nie ma tragedii.
 6. Upieram się przy APC 6x5.5, nie ma lepszego śmigła tej wielkości i w ogóle do tego silnika
 7. Pytanie czy są dobre, efektywne śmigła trójłopatowe, odpowiedniki APC, a nie dronowe "mięczaki"
 8. Latałem na Plush 30 bez problemu. W locie amperaż spada. Zadbaj o przepływ powietrza wokół silnika/regulatora i można wyciskać soki. Maksymalne obroty i tak utrzymujesz przez kilka sekund.
 9. Widziałem w locie. Ma wbudowaną konstrukcyjną stabilizacje
 10. Jak z wytrzymałością tak dużego i ciężkiego modelu z depronu? Głównie chodzi mi o twardość powierzchni bo konstrukcyjnie jest wzmocniony, czy każde lądowanie na trawie nie zostawi trwałych śladów na poszyciu? BTW zbyt duża masa to może być i zbyt duże obciążenie powierzchni nośnej, i model nie będzie chciał latać "wolno". Może zamontuj stabilizację, tak jak to jest w sumie w prawdziwych współczesnych myśliwcach.
 11. Ten silnik jest faktycznie rewelacyjny jak na budżetowy. Spróbuj koniecznie APC 6x5,5. Miałem taki setup w małym laminatowym pylonie. Obok APC 6x4 to najlepsze śmigło do tego silnika. Co prawda mi zależało na prędkości nie na ciągu, ale Beta ojca na tym samym setupie, też dostała nowe życie.
 12. Akurat wysokość obrotów silnika nie świadczy o jego mocy, zmień śmigło jeśli silnik i regulator na to pozwalają.
 13. Wspaniała robota! Od początku do końca przemyślana i chyba bezbłędna. Gratulacje.
 14. Fajne malowanie.wygląda jak pospawany. Gdzie można zobaczyć model na żywo? Tzn. gdzie latasz? ????
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.