Jump to content

meran110

Modelarz
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meran110 last won the day on January 7 2017

meran110 had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Wszystko co lata, ale nie gryzie i nie szczypie.
 • Imię
  Władysław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorry pomyliłem się ;) 

 2. Mój poprzedni FC podczas jednego z pierwszych lotów stracił skrzydła. Podczas ciasnego swrotu puścił gwint na nylonowych śrubach, a raczej rozeszły nię składane gwintowane wkładki. Skrzydła zawisły na najwyższych drzewach w okolicy i czekały dwa tygodnie na spadnięcie. Bezskrzydły kadłub pozostał sterowny i wylądował z całym śmigłem i podwoziem pękając tylko przy kabince.
 3. FC ng.mp4 Miałwm długą przerwę w lataniu. Jestem na urlopie i zbudowałem sobie nowego FC. Nie ma tutaj nalepszych warunków do latania gdy pola nie pokoszone. Mimo to pierwsze loty były prawidłowe i droga międ,y kukurydzą, a zaoranym zagonem wystarczała za lotnisko. Dopiero gdy wziąłem ze sobą asystentkę od filmowania odezwało sie prawo Marfiego. Chciałem pofikać, wleciałem w słońce i się pogubiłem. Na szczęście lądowałem kołami do dołu w poprzek zaoranego pola. Skończyło się urwaniem zespołu, konstrukcja to przewidziała. Pół godziny i po sprawie. Film dopiero dzisiaj bo wieczorem LTE chodzi jak chce. Pozdrawiam
 4. Poleciał...jak marzenie. Nie miałem warunków do oblotu i długą przerwę w lataniu. W końcu wystartowałem w obecności kamery. Trema, niskie słońce i chęć popisania się spowodowały, że oblatywacz pogubił się jak dziecko we mgle. Skończyło się TYLKO urwaniem podwozia. Już naprawione, teraz przygotuję filmik.
 5. No FC skończony. W nowwj wersji FC silnik mocowany jest przed wręgą, w związku z tym potrzebna jesta podkładka dystansowa aby silnik wystawał przed maskę. Mój to EMax GT 2820/06 serwa to budżetowe Power HD-1900A. Za to regulator Ray 80 A. A tak się prezentuje w finale: Może jeszcze dzisiaj poleci.
 6. Ma dwa szklane rurkowe dźwihary wbudowanw na stałe.
 7. Podali mi termin na 04.08, a przyszła po trzech dniach. Silnik 3542/2820 +/- 1000kV
 8. FunCub dotarł. Ma sporo zmian w stosunku do poprzedniej wersji. Klapy "szczelinowe", kółko ogonowe jednogoleniowe, ale zupełnie inaczej mocowane. Wydląda na sztywniejsze. Podwozie główne wyklucza rozkraczanie się modelu.
 9. Mój nowy właśnie jedzie z Czech. https://profimodel.cz/pl/module/brad/search?orderby=price_and_stock&orderway=desc&search_query=Funcub
 10. Oto mój wkład do tematu. "Mój" (oddałem koledze) nie ma lotek. Sterowanie poprzeczne jak w oryginale, przez skręcenie płata. Pozdrawiam?
 11. A ja kocham bezlotkowce do bujania się po niebie.
 12. Ja w ten sposób rozwiązałem nadmierne kąty popychaczy.
 13. Ja się ratuję kroplą UH POR na połączeniu dźwignia- popychacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.