yooozek Posted June 1, 2009 Posted June 1, 2009 Cześć. Lubię wszystko, co lata, oprócz gołębi, dlatego wpadłem tutaj. Kto wie, może zostanę na dłużej. Nabyty ASW-28 Pelikana (RTF).
utopia Posted June 1, 2009 Posted June 1, 2009 Witamy . Jak wejdzie w krew to hobby to już przepadłeś i zostaniesz z nami
yooozek Posted June 14, 2009 Author Posted June 14, 2009 No już przepadło. Polatałem trochę elaporowym ASW-28 i ... porwało mnie, z butami.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.