Skocz do zawartości

[P]Sylwetkowy Fun Fly ok 1m rozpiętości


Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie,poszukuję planów jakiegoś przyjemnie latającego funflaya pod silniczek 4cc(w razie czego sobie przeskaluję).Zależy mi na maksymalnej prostocie budowy(dlatego kadłub deska) i grubym profilu.Jak dotąd nic nie mogę znaleźć,przegrzebałem całe Profili.Najlepiej format DXF,chociaż inne również mogą być.

 

 

Bardzo pilne!!!Model musi być gotowy za 2,5 tygodnia,a chciałbym już powoli zamawiać materiały.

 

POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE DZIĘKI :D problem z głowy,już po 5s przeglądania zdecydowałem się na TACO II.

Teraz pozostaje jeszcze jedna kwestia bo nie jestem pewien czy bede w stanie to wydrukować z podziałem na kartki i aby uzyskać odpowiednią rozpiętość.Czy jest może na forum osoba która podjęłaby się wydrukowania planów Taco II na kartkach A4 za opłatą?Chciałbym uzyskać rozpiętość w okolicach 1m :) Przydałaby się również pomoc w zrobieniu listy materiałów gdyż trochę ciężko mi idzie z przeliczaniem cali :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob model troche inaczej niz w planach- daj przez srodek rurke weglowa.

Mialem 2 takie modele. Ich dzieje opisalem tutaj:

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=1043&highlight=taco

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=3710&highlight=taco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
WIELKIE DZIĘKI :D problem z głowy,już po 5s przeglądania zdecydowałem się na TACO II.

Teraz pozostaje jeszcze jedna kwestia bo nie jestem pewien czy bede w stanie to wydrukować z podziałem na kartki i aby uzyskać odpowiednią rozpiętość.Czy jest może na forum osoba która podjęłaby się wydrukowania planów Taco II na kartkach A4 za opłatą?Chciałbym uzyskać rozpiętość w okolicach 1m :) Przydałaby się również pomoc w zrobieniu listy materiałów gdyż trochę ciężko mi idzie z przeliczaniem cali :oops:

 

Daj znać wieczorem to zmniejszę Ci te plany do odpowiedniej wielkości, a drukowanie na A4 to prosta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.