Ptasiek Posted June 1, 2009 Posted June 1, 2009 Witam ! Mam pytanie do elektroników. Jak dorobic D/R do analogowej aparatury np FM314. Mam na myśli coś takiego :
utopia Posted June 1, 2009 Posted June 1, 2009 na fotografii jest tylko potencjometr żałuje bo kilka lat temu przez przypadek wyrzuciłem schematy wszystkich modułów do aparatur FM XXXX Graupnera
Ptasiek Posted June 1, 2009 Author Posted June 1, 2009 Tak, potrzebny jest potencjometr i przelącznik . Tylko jak to polączyc z potencjometrem na drążku ?
Grzegorz Posted June 2, 2009 Posted June 2, 2009 Rezystor 68k daje zmniejszenie zakresu o 50%. Edit: Obrazek w większych rozmiarach jest dostępny w moim Profilu/Galerii
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.