Jump to content

Problem z drukiem planów.


bartzmc

Recommended Posts

Posted

Witam!

To mój pierwszy post!

Coś mi się źle plany drukują :(

Powiedzcie jak wydrukować plik "murena.dwg" z tego linku: http://www.ikarus-ostrava.com/ikarus_ostrava/soubory/download/murena/murena.zip

Jak mniemam jest to plik AutoCad'a, na podglądzie nie mogę drukować, po eksporcie do PDF z kolei nie wiem jak uzyskać wielkość 1:1 po wydruku i jak podzielić plan na kilka kartek a następnie je skleić.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!

Posted

Siema Bartzmc ! Ty i doświadczenie w modelarstwie ?!?! Z tego co wiem to na twoim koncie jest tylko "Jaskółka" xD

Posted

No dobra ok!

Teraz sprawa planów: jak eksportuje je do JPG a następnie drukuję POSTERIZA'ą to po wydruku wychodzą takie zpixelowane, kwadratowe.

Jak je wygładzić? Trzeba je ręcznie odrysować?

Posted

Jak wielkości?

To jest ten sam plan co w pierwszym linku "MURENA".

Jak już to zrobisz to także napisz jak do tego doszedłeś.

Posted
Jak wielkości?

 

Normalnie - wychodzi wydruk wielkosci 3x1m. Jesli tak jest ok, to moge Ci go podeslac.

 

Jak już to zrobisz to także napisz jak do tego doszedłeś.

 

Zaladowac plik do dobrej przegladarki (ja uzywam AutoView), nacisnac guzik "export do PDF".

Posted

YY jeszcze raz:

Ja nie chcę jednego arkusza 3x1m, ja chcę abyś to 3x1 podzielił na kilka A4 :P

Dzięki za radę!

I jeszcze mógłbyś podać pełną nazwę programu

Posted
ja chcę abyś to 3x1 podzielił na kilka A4

 

To robi zazwyczaj driver drukarki - sprawdz w opcjach, czy twoj potrafi. Jak nie poszukaj sobie alternatywy.

 

I jeszcze mógłbyś podać pełną nazwę programu

 

AutoView

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.