Skocz do zawartości

yak 54 i wielka bitwa kreciska


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

wczorajszy dzien eanek 7 przed praca. Zapakowalem yaka do auta i pojechalem polatac. Przed startem szybki test czy wszystko jest...dzialajace i rozped iiiiii w gore. Latam latam jakies hmm 10 minut. Nagle yaczek robi przechyl na skrzydlo i na plecy i pikuje w ziemie. Jak wysoko bylo? Nie wiem troche wyzej niz druty wn. Zdazylem jedynie wylaczyc silnik i podciagnac troche. Nie dalo to jednak efektu ratunkowego. Runal na ziemie, rzucilem sie biegiem do niego. Jakis kundel mi pod nogami przelecial. Gdy dobieglem zobaczylem co nastepuje: silnik wisi na kablach o regla oderwany razem z lozem od epp lipol w trawie macha kabelkami smiglo na cale szczescie cale. ze lzami w oczach wzialem wszystko pod pache i pojechalem do pracy ulladajac sobie w glowie plan odbudowy. Mocno nadwyrezonego korpusu.

Zdjec po kraksie nie mam, zapomnialem zrobic poprostu.

Ps:przepraszam za brak polskich znakow pisze n telefonie i nie umiem ustawic polskich liter. Moze podpowiecie mi jak dosztukowac urwany silnik!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podpowiecie mi jak dosztukowac urwany silnik!?

silnik czy modelu kawałek ?? :P pasowało by jakieś zdjęcia wstawić bo nie wiemy jak to na prawdę wygląda ... jak się da i są wszystkie części to na kropelkę i w góry a jak nie to dosztukować epp a jak nie masz to jakiegoś depronu czy coś .... jak się będzie słabo trzymać to można jakiś pręcik węglowy wpuścić itp..........lepiej by było zobaczyć to na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.