Skocz do zawartości

JR PCM9X - dwa pytania do uzytkowników


Piotter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dwa pytania do uzytkowników tego radia:

- Wyczytałem że PCM9X ma błedy w oprogramowaniu. Jakie ?

- W manualu któy ściągnąłem z sieci jest napisane że trzeba co 5 lat wymieniać baterię litową podtrzymującą pamięć modeli i w celu tej wymiany trzeba wysłać nadajnik do serwisu. Czy faktycznie trzeba wysyłać , czy da sie do zrobić samemu ? A jeżeli nie, to kto w Polsce serwisuje JR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu któy ściągnąłem z sieci jest napisane że trzeba co 5 lat wymieniać baterię litową podtrzymującą pamięć modeli i w celu tej wymiany trzeba wysłać nadajnik do serwisu. Czy faktycznie trzeba wysyłać , czy da sie do zrobić samemu ? A jeżeli nie, to kto w Polsce serwisuje JR ?

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=15661

inna aparatura ale ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam V2 i te radio jest już podobno bez błędów w sofcie. Radio mam już kilka lat i czasem spoglądam na wyświetlacz i sprawdzam czy nie pokazuje że czas już wymienić bateryjkę od pamięci. Kiedyś się dowiadywałem i trzeba uważać bo podobno radio może nie wstać po wymianie bateryjki, która teoretycznie podtrzymuje tylko pamięć modeli i ustawień. Ważne aby podtrzymać napięcie na czas wymiany bateryjki. Na marginesie te radio jest naprawdę ok. Ma masę ustawień, mikserów i innych pierdołków. Bardzo podoba mi się możliwość ustawienia szybkośći serwa, dla każdego kierunku i kanału inną. Czasem można dostać jakieś urzywane w dobrej cenie na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.